• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

Airsoft Club Nederland

Alles over airsoft in Nederland!

  • Home
  • Over ACN
    • Word lid
  • Begin met Airsoft
    • Regels Airsoft Nederland
  • Airsoft locaties & shops
    • Airsoft locaties in Nederland
    • Airsoft shops in Nederland
  • Forum
  • Contact
    • Promotie
Je bent hier: Home / Airsoft Club Nederland / L96 (Well MB01) unboxing

L96 (Well MB01) unboxing

24 juni 2014 by Jan Hoos

De Well MB01, oftewel de L96, is een bekende sniper rifle dankzij games als Counter Strike. Jelmer heeft deze sniper rifle bij Taiwangun.com besteld en de camera aangezet bij het uitpakken!

De Well MB01

De Well MB01 zit in twee losse stukken in de doos. Het is niet zo dat je replica gelijk terug mag naar Polen, maar zo blijft het pakket wat handzamer. 😉 Hij is eenvoudig in elkaar te zetten dankzij een meegeleverde inbussleutel en schroeven. Deze schroeven zitten overigens al in de daarvoor bestemde gaten, zodat je niet van alles kwijt kunt raken. Alleen aandraaien is dus genoeg.

In de doos van de Well MB01 zit een meegeleverde bipod, telescoop (Normaal gesproken zitten deze twee onderdelen er niet bij, Jelmer heeft geluk gehad 😉 ) speedloader, 2-point sling, en 3 magazijnen (25 bb’s per stuk). Er zit ook standaard een precision barrel in. Zo heb je gelijk een mooi begin platform. De MB01 is vooral gemaakt van kunststof met hier en daar een metalen onderdeel.

Het apparaat is een spring sniper wat ervoor zorgt dat hij niet heel erg duur in aanschaf is, voor ongeveer 100 euro kun je dit karakteristieke apparaat in huis halen. Meestal is het dan wel zo dat je er een aantal upgrades in moet stoppen om er echt goed mee te kunnen snipen. Dat is iets wat nog moet blijken bij dit apparaat, al begint Jelmer gelijk met een licht geupgrade sniper dankzij zijn upgrade setje.

Well MB01
Well MB01

Voor zover je dat kan zeggen na een unboxing, lijkt deze sniper een leuk apparaat te zijn voor het geld. Nu nog even goed testen op de Nederlandse skirmvelden en wellicht later, een review! Jelmer, bedankt voor je video en veel plezier met de Well MB01!

Categorie: Airsoft Club Nederland, Airsoft video Tags: Jelmer, L96, Unboxing, Well MB01

Over Jan Hoos

Ik ben in de airsoft sport gerold dankzij een vriend. Als gamer trok het me natuurlijk gelijk. Het leuke van airsoft is dat er net iets meer samenwerking en tactiek in voorkomt dan bij paintball. Maar bovenal is airsoft gewoon een leuk dagje rauzen met mede airsofters :)

Lees Interacties

Reacties

  1. Rob Quist zegt

    24 juni 2014 om 11:35

    Hah… Maatje heeft deze laatst gekocht bij Graziani, met bipod en scope, was 300 euro kwijt….

  2. Wesley zegt

    23 augustus 2014 om 17:11

    Misschien een tip voor je maat om volgende keer bij meerdere airsoftwinkels te kijken voordat hij wat koopt? scheelt hem een hoop geld op die manier

  3. Sniper Peter zegt

    11 mei 2015 om 12:20

    Welke scoop en bipod wordt aangeraden bij deze Sniper? En kan elk scoop en bipod erop bevestigd worden?

Primaire Sidebar

Bekijk ook het grootste Airsoft platform in Nederland, waar je gemakkelijk en snel je volledige Airsoft uitrusting kunt aan- en verkopen.

Footer

Tags

3Division ACN AEG Airsoft Airsoft Club Nederland Airsoft Heaven Airsoft proberen Apparaat Balls and Arrows Bunker Hill Chapter Four com-bat CQB gear Gear Shed Gunfire hoe how-to Interview introduce introducé dag Jan Legaal Loadout locatie montage NABV Nederland preview proberen recensie replica review Skirm Specna Arms spelen tactieken Terrein tips uitrusting Unboxing Veluwe Airsoft verslag video webshop

Copyright © 2025 · Metro Pro on Genesis Framework · WordPress · Log in

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat ermee instemt.Ok